Error message

O firmě

Print

ALSANIT. VYTVAŘÍME PROSTOR.

Zabýváme se výrobou a realizací vybavení objektů. Specializujeme se na sanitární prostory. Do naší strategie činnosti máme vepsán kontinuální rozvoj, přičemž jeho směr vymezují požadavky zákazníků. Zpracovávané systémy přizpůsobujeme potřebám uživatelů. Zkoumáme, testujeme, ověřujeme. Naše firma je tým kreativních a otevřeně smýšlejících lidí, pro které je práce koníčkem. Vytváříme prostor pro efektivní spolupráci se zákazníky.

 

NAŠE HODNOTY:

 
kompetence
– dáváme Vám k dispozici naše znalosti a zkušenosti získané v průběhu realizace různých zakázek, víme jak pomoci našim zákazníkům.

kreativní myšlení – se projevuje především individuálním přístupem ke každému zákazníkovi. Našim cílem je co nejlepší odpověď na každou otázku. Kreativní myšlení je také základem pro vytváření nových výrobků a příslušenství.

řád – vysoké standardy služeb a také perfektní organizace výrobního procesu je ve firmě ALSANIT normou nezbytnou pro setrvání na trhu, který vyžaduje přesnost a efektivitu při realizaci zakázek.

spolupráce – zaměřujeme se na spolupráci, jak vnitřní mezi zaměstnanci, tak i vnější, tzn. s dodavateli a zákazníky. Dbáme, aby se zákazníkům dostalo podpory už od prvního kontaktu, až po montáž finálního výrobku. Vážíme si stálých zákazníků a navrhujeme jim účast v partnerských programech.

spolehlivost – přesné dodržování termínů, vysoká kvalita dodávaných výrobků a velmi dobré vztahy se zákazníky - to jsou pro nás zvlášť důležité hodnoty, které se nám daří dosáhnout díky řádu a spolupráci. Spolehlivost zaručuje spokojenost zákazníků, nejen pokud se jedná o výrobky, ale také poskytované servisní služby.