Error message

Strojový park

Print

ROZVOJ - INVESTICE

Neustále investujeme do rozvoje našich technologií a zařízení. Zaměřujeme se na nejlepší výrobce obráběcí techniky, veškeré zařízení ke zpracování desek jsme nakoupili u firmy HOLZHER. Moderní strojový park umožňuje firmě ALSANIT vysokou akční mobilitu a umožňuje splnit i ty nejnáročnější požadavky.

V poslední době jsme koupili digitální obráběcí stroj firmy HOLZHER, který se mj. vyznačuje:
- velkou pracovní plochou stolu,
- úprava v osách x, y, z,
- přesnost do 0,01 mm.

Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni zajistit odpovídající kvalitu realizovaných systémů. Snažíme se, aby nabídka firmy ALSANIT co nejvíce vyhovovala potřebám zákazníků, ale také požadavkům finálních uživatelů našich výrobků.

 

OPTIMALIZUJEME POSTUPY

To, co nás činí jedinečnými, jsou krátké lhůty realizace objednávek. Jako jedna z mála firem na trhu máme širokou síť skladů zásob na všechny používané materiály, tj. desky HPL (vysokotlaký laminát), desky DTDL (laminovaná dřevotříska) nebo hliníkové profily. To nám umožňuje realizovat objednávky v takových lhůtách, abychom se sladili s harmonogramem realizace investic ze strany zákazníka. Důležitá je rovněž naše angažovanost a odbornost, kterou zvlášť hodnotí architekti nebo investoři, kteří hledají partnera pro realizaci individuálních řešení.