Error message

Výzkum a vývoj

Print

ROZVÍJÍME SE S MYŠLENKOU NA NAŠE ZÁKAZNÍKY

Více než desetiletí působíme v oboru výroby a montáže sanitárního zázemí. Při realizaci nejrůznějších zakázek pro naše zákazníky jsme se přesvědčili, jak důležitý je nepřetržitý vývoj technologií. V zájmu zajištění nejvyšší kvality realizovaných systémů, klademe důraz na vlastní řešení:

- vyrábíme širokou škálu kování pro kabiny,
- námi navržené hliníkové profily jsou vyráběné z lisovacích matric, které vlastníme.

Jako první firma jsme zahájili výrobu kabin z laminovaných DTDL desek o tloušťce 18 mm. Aplikace inovačních přístupů a rámování každé hrany do speciálního profilu nám dovolily vytvořit produkt, který je neskutečně odolný, a k tomu cenově velmi výhodný.

Díky tomu, že máme vlastní sklad, disponujeme nejširší nabídkou materiálů a dokončovacích prvků na trhu. Vyvíjíme a zdokonalujeme výrobky. Sledujeme nejnovější trendy, vylepšujeme vzhled detailů tak, aby výrobky byly estetickým doplňkem, který umožňuje perfektní konečnou úpravu každého interiéru.

 

VÝZKUM - ZÁKLAD INOVACE

S ohledem na design nezapomínáme také na zajištění příslušné životnosti. Naše výrobky mají schválení ITB tj. Ústavu stavební techniky, stejně jako jiné, nezbytné, atesty. Průběžně však provádíme vlastní výzkum kvality a odolnosti takových prvků jako jsou panty, zámky nebo konzoly. Tím je zajištěno, že na všechny produkty ALSANIT se vztahuje tříletá záruka, která je a vždy bude pro naši firmu standardem.

 

EKOLOGIE JE PRO NÁS PRAVIDLEM

ALSANIT je z hlediska ekologie uvědomělou firmou. Snažíme se, aby prostory kolem podniku byly „zelené“, ale v každé fázi projektování a výroby, se zaměřujeme na ekologicky šetrné materiály. Podnik provází zásada REDUCE, REUSE, RECYCLE.